Web-corn - розробка telegram-ботів, сайтів та landing page будь якої складності

Контакти

Зв'язок з нами

Далі ...
Про нас

Дізнайтесь про нас більше

Далі ...

Навіщо Вам сайт?

У такому сегменті ринку інтернет-маркетингу як створення сайтів існують десятки варіантів на будь-який смак і гаманець. Але чи варто витрачатися на сайт і його подальшу пошукову розкрутку, якщо зараз величезною популярністю користуються соціальні мережі?

Дійсно, зараз всі найбільші бренди нарощують свою присутність «ВКонтакте» і в Facebook, а невеликі компанії в графі «наш сайт» найчастіше вказують корпоративний акаунт в соцмережі. Але існує справедлива думка: «Люди купують довіру перш, ніж вони куплять товари.». І наявність сайту - а не простої сторінки «ВКонтакте» - це обов'язковий атрибут серйозного бізнесу. Грубо кажучи, багатьом інтернет-користувачам важко навіть думати про який-небудь довірі до компанії, якщо замість сайту у неї стандартний аккаунт в соцмережі.

І ще один момент: соціальні мережі - це все-таки насамперед простір для спілкування. Це означає, що в них будуть охоче обговорювати якість товарів або послуг (в т. ч. ваших), хвалити їх і лаяти, дізнаватися відгуки та думки про них та ін. Але навряд чи будуть шукати можливість зробити замовлення.

Для замовлення люди йшли, йдуть і будуть йти в пошукові системи. А ті, все-таки, воліють видавати на пошукові запити НЕ акаунти «ВКонтакте» а повноцінні сайти. До того ж, сайт можна максимально підігнати під вашу бізнес-модель, що істотно спростить Вам життя.

Так що без сайту і ефективної роботи над ним не обійтися навіть зараз, в епоху розквіту соцмереж!

Як я працюю

Не секрет, що веб-програмування з'явилися не вчора і все уже написано до нас за час його існування були вироблені типові рішення задач що часто зустрічаються.

Тому при реалізації проектів я використовую фреймворки і CMS-и для прискорення процесу розробки.

Стандартні проекти

Використовую:
 • PrestaShop для интернет-магазинів.  PrestaShop - веб-додаток для електронної комерції з відкритим кодом. Цей додаток написано на PHP, для написання шаблонів використовується Smarty, для створення баз даних використовується MySQL. Цей рушій призначений для малого та середнього бізнесу і має більше 310 стандартних функцій для швидкого створення функціонального магазину. У 2010 і 2011 роках PrestaShop був визнаний кращим веб-додатком для інтернет-магазинів, завоювавши нагороду Best Open-source Business Application.

 • WordPress для новинних сайтів.  WordPress — це проста у встановленні та використанні система керування вмістом з відкритим кодом, яка широко використовується для створення веб-сайтів. Сфера застосування — від блогів до складних веб-сайтів. Вбудована система тем і плаґінів в поєднанні з вдалою архітектурою дозволяє конструювати на основі WordPress практично будь-які веб-проекти. Написана на мові програмування PHP з використанням бази даних MySQL. Сирцевий код поширюється на умовах ліцензії GNU General Public License.

Нестандартні проекти

Використовуєю:
 • Laravel для back-end.  Laravel - безкоштовний веб-фреймворк з відкритим кодом, призначений для розробки з використанням архітектурної моделі MVC (англ. Model View Controller - модель-подання-контролер). Laravel випущений під ліцензією MIT. Сирцевий код проекту розміщується на GitHub.

  В результаті опитування sitepoint.com в грудні 2013 про найпопулярніші PHP-фреймворк Laravel зайняв місце самого багатообіцяючого проекту на 2014 рік.

 • Bootstrap + CSS3 + HTML5 для front-end.  Bootstrap — це набір інструментів від Twitter (відноситься до класу інструментів: CSS-фреймворк), створений для полегшення розробки web застосунків та сайтів. Він включає CSS та HTML для типографії, форм, кнопок, таблиць, сіток, навігації тощо, а також додаткові розширення JavaScript. Репозиторій з фреймворком є одним з найбільш популярних на GitHub і, серед інших, його використовують NASA і MSNBC.

Розкрутка сайтів

В вартість сайту входить рекламна кампания в AdWords на 300 грн.

Реалізовані мною проекти

Сайт кафе "Парамир

Сайт харківського кафе "Парамир"

Сайт координатора AVON

Сайт координатора AVON

Сумська профспілка АПК

Сумська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу України

Android112

Ігри на андроїд

BeltlinE

Ременні вироби України

СТОВ ім. "Шевченка"

Сільськогосподарське товариство з обмеженною відповідальністю

Артадорс

Установка межкімнатних дверей в Києві

ТехноПАС

Інтернет-магазин побутової техніки

Стос

Сайт літературно-художноього журналу

Відгуки клиєнтів

Очень понравилось работать с Андреем. Профессионал в своем деле. Работа выполнена в полном объеме и согласно ТЗ. Рекомендую к сотрудничеству.
- Юлия Огилько
Дуже задоволений роботою цього веб майстра! Чесний, дисциплінований та врахує всі ваші побажання як має функціонувати сайт. Уже другий рік як стабільно працює сайт який я замовляв в цієї люди! Нарікань немає, одні позитивні емоції.
- Роман Скрипак
Сайт, який створив Андрій Ступницький, зробив щасливими багатьох авторів, що нарешті дістали змогу опублікувати свої твори в інтернеті. Завжди, коли виникає потреба, Андрій модернізовує сайт, підтримує його роботу, робить цікавим. Працює надійно і результативно
- Аліса
Огромное спасибо Андрею. За проделанную работу. Все было сделано в оговоренный срок, очень грамотно и качественно. Могу смело рекомендовать.Еще раз спасибо!
- Пиженко Александр
Андрюха красава, Доволен его работой, Все грамотно, компетентно. Уверенно заявляю что лучший из тех с кем мне приходилось работать, а их было много от фирм до одиночек - постоянные нестыковки и как следствие множество ненужных вопросов отнимающих время. Скорее всего в этом деле тоже быть только профи недостаточно. Слышит и понимает что именно нужно в конкретной ситуации, предлагает и аргументирует то или иное действие касательно инт-магазинов ( по этому направлению с ним работаю). Адекватных клиентов тебе Андрюха!, а все остальное у тебя в арсенале имеется!!)
- Артем